Tupperware – всесвітньо відомий виробник ексклюзивного високоякісного посуду для дому та кухні. Вироби Tupperware кардинально покращують життя людей за рахунок раціональної економії ресурсів та допомагають зробити харчування здоровим.

Компанія Tupperware заснована у 1946 році і на сьогоднішній день працює більш ніж у 100 країнах світу. Майже кожна людина на Землі знає про Tupperware!

Tupperware дбає про своїх клієнтів, забезпечуючи високий рівень сервісу. На багато виробів компанії, представлених у каталозі Tupperware, діє 30-річна гарантія у разі виявлення заводського браку.

 

Історія

Засновник компанії Ерл Таппер працював у компанії DuPont, де познайомився із поліетиленом. На той момент це був темний, твердий пластик, який не годився для домашнього і харчового застосування. Таппер переконав компанію продати йому списані ливарні машини та сировину та створив власну фірму «Earl S. Tupper Company».

Йому вдалося модифікувати пластик і отримати гнучкий та міцний харчовий пластик. Потім він створив водонепроникну герметичну кришку для свого пластикового контейнера. Він очікував, що покупці оцінять новий контейнер для їжі, який можна брати із собою і зберігати в холодильнику. Проте продажі були невеликими.

В 1951 Брауні Уайз переконала Таппера відмовитися від продажів через торгові мережі і перейти до техніки прямого продажу, зокрема рекламувати товари жінками на домашніх вечірках. Продукція Tupperware була знята з магазинних полиць і продавалася тільки через мережу дистриб'юторів.

 

Побудуйте кар'єру в компанії Tupperware!

Компанія Tupperware дає можливість для заробітку!